Hakkımızda

 

Samsun’da faaliyet gösteren firmamız, uzun yıllara dayanan elektronik ve haberleşme alanındaki tecrübesini 01.05.2007 tarihinde hayata geçirmiştir. Faaliyet alanlarımız; telsiz haberleşme, role ve link sistemleri, (VHF, UHF, PMR) kara telsizleri, VHF deniz telsizleri, Kablosuz ses yayın alıcı ve verici cihazları, siren-anons ve tepe lambaları, Ev-işyeri ve oto alarmı, kamera ve güvenlik sistemleri, Araç takip sistemleri, Uydu sistemleri, Arge çalışmaları ve alanında orijinal yedek parça olanaklarıyla garantili satış hizmeti vermektedir.

Firmamız; Anons ve tepe lambası sistemlerinde CSR ELEKTRONİK , telsiz haberleşme ve anons ses yayın sistemlerinde HYT,HYTERA,KENWOOD, ICOM MOTOROLA, ÖZMETA,GEMVOICE ve ORİENTAL ELEKTRONİK ‘in  Karadeniz Bölge Servis ve Distribütörü’ dür. Haberleşme sistemleriyle ilgili tüm marka ve modellerde orijinal yedek parça stoklarımızda mevcuttur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl teknik servis bakım onarım garantili olup, 10 yıl yedek parça temini garantidir.

Müşteri memnuniyetini esas alan kaliteli ürün satış hizmetlerini en hızlı ve sağlıklı bir şekilde sunmak ana politikamızdır. Uluslar arası standartların belirlediği şartlarda hizmet yapmak ve bu dalda faaliyet gösteren firmalarla rekabet etmek temel ilkemizdir. Telsiz iletişim cihazları ve üst düzey telsiz sistem ürünlerini takip etmek ve müşteri hizmetine sunmak en önemli görevimizdir.

Dürüstlük, doğruluk, disiplinli çalışma ışığında en iyi ve kaliteli hizmeti vermek başlıca görevimizdir. Teknolojinin takipçisi olarak bizler, Karadeniz bölgesinde telsiz haberleşme sistemlerini kullanan tüm resmi kurum ve özel sektör telsizi kullanıcılarına bu alanda hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Sizleri de aramızda görmek ve size bu alanda hizmet vermekten mutluluk duyarız.